22 Mart 2006

Şık Bir İğnelik

Bu da teyzemin kızı Fatoş'tan hediye geldi. Annemlerin zamanında orlon iplerden yapılıp evin bir köşesinde muhakkak bulunan bu iğnedenlikler hala günümüzde birileri tarafından yapılıp yaşatılması insanın hoşuna gidiyor.


18 Mart 2006

Büyüme SevinciBugün oğluşumun doğum günü bir yaş daha büyüdü kerata bizi doğduğunda çok korkutmuştu ama şükür o günler geldi ve geçti. Biraz sabırsız olduğu için kendisi 7 aylık doğdu. İlk günler zordu ama büyüdüklerini gördükçe insan sevinip mutlu oluyor.

09 Mart 2006

Sünnet Yatağı Danteli

Selam arkadaşlar uzun bir aradan sonra bu akşam bilgisayarın başına geçip sizlerle hasret gidermek çok güzel bir duygu. İnşallah hepiniz iyisinizdir. Bu akşam sizlerle, daha önce istenilen ama bir türlü siteye koyamadığım oğlumun sünnet yatağının dantelini paylaşmak istiyorum. İnşallah geç kalmamışımdır.Bana gelen örnek sadece aradanteli idi, ben ara uç istediğim için kendim çiçeklerin ortasındaki lalelerden uç ekledim arzu ederseniz ara olarak da örebilirsiniz. Başlama kısmı burası yastık için bir gül yaptıktan sonra göbek kısmına başlanıyor.Çarşaf danteli için ise ben köşelere göbek örneğinin yarısını yerleştirdim. Sizler istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Sürekli örneği takip etmek istediği için biraz zahmetli oluyor. Vakti bol ve sabrı çok olanlara kolay gelsin diyorum.